Curs: 2021-22 |
Assignatura: 33066 Immunologia . 5 ECTS |
Titulacions |
Titulació |
Nom |
Cicle |
Objectiu |
Curs |
Caracter |
Guia docent assignatura |
1100 |
Grau de Biologia |
1 |
1 |
4 |
Optatiu |
Veure guia |
Grup: A |
Places grau |
Datas |
Exàmens |
Cap. |
Nom.Mat. |
Lliu. |
Des de |
Fins a |
Conv.1 |
Conv.2 |
55 |
55 |
0 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
02/06/2022 |
28/06/2022 |
Subgrups |
Tipus aula |
Subgrup |
Capacitat |
Nom.Mat. |
Places Lliures |
Idioma |
Horari |
L |
1 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De vesprada |
L |
2 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De vesprada |
L |
3 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De vesprada |
L |
4 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De matí |
T |
0 |
80 |
64 |
16 |
Castellà |
De vesprada |
U |
1 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De vesprada |
U |
2 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De vesprada |
U |
3 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De vesprada |
U |
4 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De vesprada |
Horaris |
Segon quadrimestre |
Part del període lectiu |
Subgrup |
Des de |
Fins a |
Dia |
De |
A |
Aula |
Edifici |
T 0 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dimarts |
15:00 |
16:00 |
AULA AI-8 |
AULARI INTERFACULTATIU |
L 1 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dilluns |
15:00 |
19:00 |
LABORATORI 1 MICROBIOLOGÍA (3.72) Edif Inv P3 |
EDIFICI INVESTIGACIÓ JERONI MUÑOZ |
U 1 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dimarts |
15:00 |
16:00 |
AULA AI-8 |
AULARI INTERFACULTATIU |
L 2 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dilluns |
15:00 |
19:00 |
LABORATORI 13 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
U 2 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dimarts |
15:00 |
16:00 |
AULA AI-8 |
AULARI INTERFACULTATIU |
L 3 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dilluns |
15:00 |
19:00 |
LABORATORI 1 MICROBIOLOGÍA (3.72) Edif Inv P3 |
EDIFICI INVESTIGACIÓ JERONI MUÑOZ |
U 3 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dimarts |
15:00 |
16:00 |
AULA AI-8 |
AULARI INTERFACULTATIU |
L 4 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dilluns |
09:30 |
13:30 |
LABORATORI 1 MICROBIOLOGÍA (3.72) Edif Inv P3 |
EDIFICI INVESTIGACIÓ JERONI MUÑOZ |
U 4 |
31/01/2022 |
20/05/2022 |
Dimarts |
15:00 |
16:00 |
AULA AI-8 |
AULARI INTERFACULTATIU |
Profesors |
Tipo aula |
Subgrup |
Nom i cognoms |
L |
1 |
ANA ERADES BERENGUER |
L |
2 |
ALBERTO YAÑEZ BOYER |
|
|
ROBERTO GOZALBO ROVIRA |
L |
3 |
ANA ERADES BERENGUER |
L |
4 |
ALBERTO YAÑEZ BOYER |
T |
0 |
M LUISA GIL HERRERO |
|
|
ALBERTO YAÑEZ BOYER |
U |
1 |
M LUISA GIL HERRERO |
U |
2 |
M LUISA GIL HERRERO |
U |
3 |
M LUISA GIL HERRERO |
U |
4 |
M LUISA GIL HERRERO |