Curs: 2021-22 |
Assignatura: 33074 Experimentació integrada en biologia . 8 ECTS |
Titulacions |
Titulació |
Nom |
Cicle |
Objectiu |
Curs |
Caracter |
Guia docent assignatura |
1100 |
Grau de Biologia |
1 |
1 |
3 |
Obligatori |
Veure guia |
Grup: A |
Places grau |
Datas |
Exàmens |
Cap. |
Nom.Mat. |
Lliu. |
Des de |
Fins a |
Conv.1 |
Conv.2 |
64 |
51 |
13 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
06/06/2022 |
27/06/2022 |
Subgrups |
Tipus aula |
Subgrup |
Capacitat |
Nom.Mat. |
Places Lliures |
Idioma |
Horari |
I |
1 |
32 |
30 |
2 |
Valencià |
De matí |
I |
2 |
32 |
21 |
11 |
Valencià |
De matí |
L |
1 |
16 |
14 |
2 |
Valencià |
De matí |
L |
2 |
16 |
16 |
0 |
Valencià |
De matí |
L |
3 |
16 |
15 |
1 |
Valencià |
De matí |
L |
4 |
16 |
6 |
10 |
Valencià |
De matí |
T |
0 |
80 |
51 |
29 |
Valencià |
De matí |
U |
1 |
16 |
14 |
2 |
Valencià |
De matí |
U |
2 |
16 |
16 |
0 |
Valencià |
De matí |
U |
3 |
16 |
15 |
1 |
Valencià |
De matí |
U |
4 |
16 |
6 |
10 |
Valencià |
De matí |
Horaris |
Primer quadrimestre |
Part del període lectiu |
Subgrup |
Des de |
Fins a |
Dia |
De |
A |
Aula |
Edifici |
T 0 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dimarts |
08:30 |
10:30 |
AULA AI-7 |
AULARI INTERFACULTATIU |
I 1 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Divendres |
11:00 |
13:00 |
AULA INFORMÀTICA 6 B |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
I 2 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Divendres |
08:30 |
10:30 |
AULA INFORMÀTICA 6 B |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
Segon quadrimestre |
Part del període lectiu |
Subgrup |
Des de |
Fins a |
Dia |
De |
A |
Aula |
Edifici |
L 1 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dijous |
12:00 |
15:00 |
LABORATORI 8 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Dijous |
12:15 |
14:00 |
LABORATORI 14 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
|
|
|
Dijous |
12:15 |
15:00 |
LABORATORI 17 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
|
|
|
Dilluns |
09:00 |
14:00 |
TRABAJO CAMPO |
TRABAJO CAMPO |
|
|
|
Dilluns |
12:00 |
14:00 |
AULA INFORMÀTICA 6 B |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Divendres |
13:00 |
15:00 |
LABORATORI 2 DE PALEANTOLÒGIA Edif A P3 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
U 1 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dijous |
12:00 |
13:30 |
AULA AI-7 |
AULARI INTERFACULTATIU |
L 2 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dijous |
12:15 |
15:00 |
LABORATORI 17 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
|
|
|
Dijous |
13:00 |
15:00 |
LABORATORI 2 DE PALEANTOLÒGIA Edif A P3 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
|
|
|
Dilluns |
09:00 |
14:00 |
TRABAJO CAMPO |
TRABAJO CAMPO |
|
|
|
Dilluns |
12:00 |
14:00 |
AULA INFORMÀTICA 6 B |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Divendres |
12:00 |
15:00 |
LABORATORI 8 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Divendres |
12:15 |
14:00 |
LABORATORI 14 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
U 2 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dilluns |
11:30 |
12:30 |
AULA AI-16 A |
AULARI INTERFACULTATIU |
|
|
|
Dimarts |
13:30 |
14:30 |
AULA AI-7 |
AULARI INTERFACULTATIU |
|
|
|
Dimecres |
12:30 |
14:00 |
AULA AI-13 B |
AULARI INTERFACULTATIU |
L 3 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dilluns |
12:00 |
14:00 |
AULA INFORMÀTICA 6 B |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Dilluns |
12:30 |
15:00 |
LABORATORI 12 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
|
|
|
Dimecres |
12:00 |
15:00 |
LABORATORI 10 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
U 3 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dilluns |
11:30 |
12:00 |
LABORATORI 12 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
|
|
|
Dimecres |
11:00 |
12:00 |
LABORATORI 10 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
L 4 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dilluns |
12:00 |
14:00 |
AULA INFORMÀTICA 6 B |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Dilluns |
12:30 |
15:30 |
LABORATORI 10 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Dimarts |
12:00 |
14:30 |
LABORATORI 12 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
|
|
|
Dimarts |
12:30 |
14:30 |
LABORATORI 17 EDIFICIO A_PB |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC A) |
|
|
|
Dimarts |
12:30 |
15:00 |
LABORATORI 1 MICROBIOLOGÍA (3.72) Edif Inv P3 |
EDIFICI INVESTIGACIÓ JERONI MUÑOZ |
U 4 |
13/09/2021 |
20/05/2022 |
Dimarts |
11:15 |
12:30 |
AULA B-1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Dimarts |
11:30 |
12:30 |
LABORATORI 1 MICROBIOLOGÍA (3.72) Edif Inv P3 |
EDIFICI INVESTIGACIÓ JERONI MUÑOZ |
|
|
|
Dimarts |
15:30 |
16:30 |
LABORATORI 10 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
Profesors |
Tipo aula |
Subgrup |
Nom i cognoms |
I |
1 |
RUBEN CAMPOY GARCIA |
I |
2 |
RUBEN CAMPOY GARCIA |
L |
1 |
M CARMEN CALVO OCHOA |
|
|
JUAN MIGUEL SORIA GARCIA |
|
|
JULIA VICTORIA MARIN NAVARRO |
|
|
MARIA VICTORIA PAREDES ALIAGA |
|
|
ISAAC GARRIDO BENAVENT |
|
|
IVAN ALAMBIAGA AREVALO |
|
|
OSCAR CABALLERO CHORDA |
|
|
VICENTE DANIEL CRESPO ROURES |
L |
2 |
M CARMEN CALVO OCHOA |
|
|
ANA PEREA GARCIA |
|
|
MARIA VICTORIA PAREDES ALIAGA |
|
|
ISAAC GARRIDO BENAVENT |
|
|
IVAN ALAMBIAGA AREVALO |
|
|
OSCAR CABALLERO CHORDA |
|
|
VICENTE DANIEL CRESPO ROURES |
L |
3 |
JESUS TOMAS AGUIRRE |
|
|
JUAN ANTONIO BALBUENA DIAZ-PINES |
|
|
ROBERTO GOZALBO ROVIRA |
L |
4 |
JESUS TOMAS AGUIRRE |
|
|
JUAN ANTONIO BALBUENA DIAZ-PINES |
|
|
CARLA MOLINA SORRIBES |
T |
0 |
RUBEN CAMPOY GARCIA |
U |
1 |
M CARMEN CALVO OCHOA |
|
|
JULIA VICTORIA MARIN NAVARRO |
|
|
CARLOS MARTINEZ PEREZ |
|
|
ISAAC GARRIDO BENAVENT |
U |
2 |
M CARMEN CALVO OCHOA |
|
|
JUAN MIGUEL SORIA GARCIA |
|
|
ANA PEREA GARCIA |
|
|
ISAAC GARRIDO BENAVENT |
|
|
IVAN ALAMBIAGA AREVALO |
U |
3 |
JUAN ANTONIO BALBUENA DIAZ-PINES |
|
|
ROBERTO GOZALBO ROVIRA |
U |
4 |
JUAN ANTONIO BALBUENA DIAZ-PINES |
|
|
CARLA MOLINA SORRIBES |