Contents

Curso: 2021-22
Subject: 39997 Bases del diagnóstico y tratamiento en patología médico-quirúrgica (UPV, Gr. Ing. Biomédica) . 9 ECTS
No existen datos.
Group: A
Plazas grado Dates Exams
Cap. Num.Enr.Stud. Lib. From Until Exam date(1t op.) Exam date(2d op.)
80 0 80 14/09/2021 21/05/2022
Subgroups
Tipo aula Subgroup Capacity Num.Enr.Stud. Plazas Libres Language Timetable
L 1 16 0 16 Spanish Morning
L 2 16 0 16 Spanish Morning
L 3 16 0 16 Spanish Morning
L 4 16 0 16 Spanish Morning
T 0 64 0 64 Spanish Morning
Timetable
First term
Part of the school period
Subgroup From Until Day From To Classroom Building
T 0 14/09/2021 21/05/2022 Tuesday 13:00 15:00 SEMINARI F FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
Second term
Part of the school period
Subgroup From Until Day From To Classroom Building
      Wednesday 16:00 18:00 AULA 13 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
L 1 14/09/2021 21/05/2022 Monday 18:00 20:00 SALES DE PRACTIQUES FISIOLOGIA A.1 i A.2 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
      Tuesday 10:00 12:00 SALA DE PRACTIQUES 1 PATOLOGIA FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
      Tuesday 18:00 20:00 AULA 13 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
L 2 14/09/2021 21/05/2022 Monday 18:00 20:00 SALES DE PRACTIQUES FISIOLOGIA A.1 i A.2 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
      Tuesday 18:00 20:00 AULA 13 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
      Wednesday 10:00 12:00 SALA DE PRACTIQUES 1 PATOLOGIA FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
L 3 14/09/2021 21/05/2022 Monday 10:00 12:00 SALA DE PRACTIQUES 1 PATOLOGIA FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
      Monday 18:00 20:00 SALES DE PRACTIQUES FISIOLOGIA A.1 i A.2 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
      Tuesday 18:00 20:00 AULA 13 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
L 4 14/09/2021 21/05/2022 Monday 18:00 20:00 SALES DE PRACTIQUES FISIOLOGIA A.1 i A.2 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
      Tuesday 18:00 20:00 AULA 13 FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
      Wednesday 10:00 12:00 SALA DE PRACTIQUES 1 PATOLOGIA FACULTAT DE MEDICINA I ODONTOLOGIA
Teachers
Tipo aula Subgroup Name and Surnames
L 1 FRANCISCO JAVIER MONTOYA GUTIERREZ
RAFAEL BADENES QUILES
ANTONIO SILVESTRE MUÑOZ
DAVID RAMOS SOLER
CONRADO JAVIER CALVO SAIZ
JOAQUIN VICENTE ESCUDERO TORRELLA
LIRIA TERRADEZ MAS
L 2 DAVID RAMOS SOLER
RAFAEL NAVARRO IVAÑEZ
ANTONIO SILVESTRE MUÑOZ
LIRIA TERRADEZ MAS
CONRADO JAVIER CALVO SAIZ
RAFAEL BADENES QUILES
L 3 DAVID RAMOS SOLER
ANTONIO SILVESTRE MUÑOZ
LIRIA TERRADEZ MAS
RAFAEL BADENES QUILES
PATRICIA PALAU SAMPIO
LUCÍA BAÑULS SOTO
L 4 RAFAEL BADENES QUILES
SERGIO MARTINEZ HERVAS
ANTONIO SILVESTRE MUÑOZ
DAVID RAMOS SOLER
LIRIA TERRADEZ MAS
LUCÍA BAÑULS SOTO
T 0 EDUARDO GARCIA-GRANERO XIMENEZ
VEGA IRANZO GONZALEZ-CRUZ
ALEJANDRO ESPI MACIAS
DESAMPARADOS MIR GISBERT
JUAN BAUSTISTA MARTINEZ LEON
ANTONIO MARTIN BENLLOCH
JOSE ANTONIO DE ANDRES IBAÑEZ
RICARDO GUIJARRO JORGE
CRISTINA DOMENECH PEREZ
RAFAEL NAVARRO IVAÑEZ
MIGUEL MINGUEZ PEREZ
DAVID RAMOS SOLER
JOSE LUIS GORRIZ TERUEL
PATRICIA PALAU SAMPIO
MARIA JOSE FORNER GINER
MARIANO SALVADOR MARQUES MATEO
MARIA DE LA FE MINGUEZ REY
VICENTE VANACLOCHA VANACLOCHA
SERGIO MARTINEZ HERVAS
JOAQUIN VICENTE ESCUDERO TORRELLA
LIRIA TERRADEZ MAS
EDUARDO JESÚS AGUILAR GARCIA-ITURROSPE
JAIME MARCO ALGARRA