Curs: 2022-23 |
Assignatura: 36700 Biologia molecular de plantes . 4,5 ECTS |
Titulacions |
Titulació |
Nom |
Cicle |
Objectiu |
Curs |
Caracter |
Guia docent assignatura |
1109 |
Grau de Bioquímica i Ciències Biomèdiques (2015) |
1 |
1 |
3 |
Obligatori |
Veure guia |
Grup: A |
Places grau |
Datas |
Exàmens |
Cap. |
Nom.Mat. |
Lliu. |
Des de |
Fins a |
Conv.1 |
Conv.2 |
56 |
50 |
6 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
25/05/2023 |
23/06/2023 |
Subgrups |
Tipus aula |
Subgrup |
Capacitat |
Nom.Mat. |
Places Lliures |
Idioma |
Horari |
L |
1 |
16 |
13 |
3 |
Castellà |
De vesprada |
L |
2 |
16 |
16 |
0 |
Castellà |
De vesprada |
L |
3 |
16 |
10 |
6 |
Valencià |
De vesprada |
L |
4 |
16 |
14 |
2 |
Valencià |
De vesprada |
L |
99 |
16 |
0 |
16 |
Castellà |
De vesprada |
T |
0 |
80 |
53 |
27 |
Castellà |
De matí |
U |
1 |
16 |
14 |
2 |
Castellà |
De matí |
U |
2 |
16 |
15 |
1 |
Castellà |
De matí |
U |
3 |
16 |
10 |
6 |
Valencià |
De matí |
U |
4 |
16 |
14 |
2 |
Valencià |
De matí |
Horaris |
Segon quadrimestre |
Part del període lectiu |
Subgrup |
Des de |
Fins a |
Dia |
De |
A |
Aula |
Edifici |
T 0 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dimarts |
12:00 |
13:00 |
AULA B-2 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
L 1 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dilluns |
15:00 |
18:00 |
LABORATORI 9 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
U 1 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dijous |
09:30 |
10:30 |
AULA B-3 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Dilluns |
12:00 |
13:00 |
AULA B-2 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
L 2 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dilluns |
15:00 |
18:00 |
LABORATORI 9 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
U 2 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dilluns |
11:30 |
12:30 |
AULA B-2 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Dimarts |
09:30 |
10:30 |
AULA B-3 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
L 3 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dilluns |
15:00 |
18:00 |
LABORATORI 9 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
U 3 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dimarts |
09:30 |
10:30 |
AULA B-3 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Dimecres |
09:00 |
10:00 |
AULA B-2 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
L 4 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dilluns |
15:00 |
18:00 |
LABORATORI 9 EDIFICIO B_P1 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
U 4 |
30/01/2023 |
19/05/2023 |
Dijous |
09:30 |
10:30 |
AULA B-2 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
|
|
|
Divendres |
09:30 |
10:30 |
AULA B-3 |
FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
Profesors |
Tipo aula |
Subgrup |
Nom i cognoms |
L |
1 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |
L |
2 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |
L |
3 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |
L |
4 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |
T |
0 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |
U |
1 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |
U |
2 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |
U |
3 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |
U |
4 |
JESUS MUÑOZ BERTOMEU |